Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego Krzysztof Żuk już wystartował po reelekcję?

Utworzony przez wujek_samo_zlo, 11 maja 2021 r. o 21:01 Powrót do artykułu
Nie walczyć z prezydentem, tylko skupić się aby nie dopuścić do monopolizacji składu Rady Miasta przez ludzi POPiS. Co można polecić kontrkandydatom, to żeby nie oszczędzali na wizji Lublina, tzw. szklanych domach, więc proponuję albo zaprezentowanie wizji po rzeszowsku: MONORAIL, albo opcję wstawania Lublina z kolan i rozpoczęcie wielkiego projektu uruchomienia Tramwajów w Lublinie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie walczyć z prezydentem, tylko skupić się aby nie dopuścić do monopolizacji składu Rady Miasta przez ludzi POPiS.   Co można polecić kontrkandydatom, to żeby nie oszczędzali na wizji Lublina, tzw. szklanych domach, więc proponuję albo zaprezentowanie wizji po rzeszowsku: MONORAIL, albo opcję wstawania Lublina z kolan i rozpoczęcie wielkiego projektu uruchomienia Tramwajów w Lublinie.      
 Monopolizacja RM jest problemem, ale nie zniknie on dopóki nad RM rzuca się cień dewelo-duce i stojących za nim sił grubej Mamony. PS. Wysuwając propozycje tramwaju, trzeba mieć świadomość, że te życzenia na terytoriach dewelo-okuP0wanych mogą przybrać obrót niedokładnie zgodny z oczekiwaniami. Np. tramwaj może zostać P0dciągnięty pod jakiś odległy od centrum bank ziemi - celem ubogacenia cwaniactwa, a nie poprawy komunikacji publicznej, co jest antytezą działań obecnego zarządu folwarku, który zbiorkom praktycznie wygasza. Taka sytuacja miała miejsce w jednym z miast USA (nie pamiętam gdzie dokładnie) - olbrzymim kosztem doprowadzono tramwaj do  terenów wykupionych przez miejscowe dewelocwaniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tą polityką tu chodzi o przyszłość Lublina. Ja jestem przeciwnikiem byłej Platformy, ale zagłosuje na Żuka ponieważ mimo wad jakie posiada jest jedyną racjonalną opcją dla naszego miasta. Nie jest ani lewakiem, ani prawkiem.
Zgadzam się z przedmówcą w całej rozciągłości. A patrząc na wyniki internetowej sondy sprzed paru dni, chyba nie jestem w tym sam, bo głosować na Żuka chce znowu ponad 60% uprawnionych do głosowania mieszkańców Lublina. Idealnym prezydentem nie jest i nie wiem czy kiedykolwiek taki może się trafić, ale robi mnóstwo dobrego i to jedyny słuszny wybór na chwilę obecną.
Jesli traktujesz te wyniki sondy powaznie to gratuluje poczucia humoru.  Etatowy klepacz ratusza od 9.00 do 22.00 klepie w łapki przelogowując się na nowe IP więc jeśli wyklepał tylko 60% to znaczy że tam może 6% było. Lokalny układ lobbystów zrobi wszystko i za każde pieniądze żeby władza w Lublinie pozostała w ich rękach.  Platforma obywatelska to jest wszedzie to samo DNA,  zabrać pieniądze wszystkim podatnikom i przetransferować do kieszeni wybranych lobbystów biznesmenów którzy pociągają za sznurki. Chcecie żyć jak za okupacji , prosze bardzo , macie świetnego kandydata który wam to zagwarantuje.
Ostatnio forumowy cieć deweloratuszowy  "administruje" forum już od 7,00,  a "pracę" kończy nawet sP0ro P0 23,00. Wniosek: chyba jest dwóch tych śmierdzieli, P0 1 na każdej zmianie. To P0kazuje jak zdesperowane jest dewelocwaniactwo w akcji wybielania swojego najP0ważniejszego "aktywa" w rathausie.
Śmierdzielem, to sam jesteś, proPiSowski trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... złamał przepisy ustawy antykorupcyjnej. Jest prawomocny wyrok NSA" - P0 takim ostrym wyroku urzednik P0winien dozywotnio zniknąć z życia publicznego.
A jakiś paragraf na to jest? Jeśli nie ma, to możesz się walić, proPiSowski ściekmistrzuniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie miasto mieszkańcom. Stop układom i płatnym protekcjom w ratuszu.
Napisał troll z Urzędu Marszałkowskiego, który dostał tam pracę tylko dlatego, że PiS przejął władzę w regionie.
Kto wymyśla te bajeczki o Urzędzie Marszałkowskim? Sam Żuk czy jego wybitni doradcy ds. propagandy i manipulacji?
To jest życie, a nie bajki, matołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tą polityką tu chodzi o przyszłość Lublina. Ja jestem przeciwnikiem byłej Platformy, ale zagłosuje na Żuka ponieważ mimo wad jakie posiada jest jedyną racjonalną opcją dla naszego miasta. Nie jest ani lewakiem, ani prawkiem.
Zgadzam się z przedmówcą w całej rozciągłości. A patrząc na wyniki internetowej sondy sprzed paru dni, chyba nie jestem w tym sam, bo głosować na Żuka chce znowu ponad 60% uprawnionych do głosowania mieszkańców Lublina. Idealnym prezydentem nie jest i nie wiem czy kiedykolwiek taki może się trafić, ale robi mnóstwo dobrego i to jedyny słuszny wybór na chwilę obecną.
 Internetowa sonda w której 99% głosów zostało oddanych przez ratuszowe trolle.
No nie mów, że nie głosowaliście w tej sondzie w Marszałkowskim? Nie ZALEWAsz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tą polityką tu chodzi o przyszłość Lublina. Ja jestem przeciwnikiem byłej Platformy, ale zagłosuje na Żuka ponieważ mimo wad jakie posiada jest jedyną racjonalną opcją dla naszego miasta. Nie jest ani lewakiem, ani prawkiem.
 Ale to przecież Żuk upolitycznił samorząd i nakręcił lubelską wojenkę PO-PIS.
Wyznajesz starą zasadę propagandzistów, że jeżeli fakty nie współgrają z rzeczywistością, to tym gorzej dla faktów. Mówiąc wprost - jesteś idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tą polityką tu chodzi o przyszłość Lublina. Ja jestem przeciwnikiem byłej Platformy, ale zagłosuje na Żuka ponieważ mimo wad jakie posiada jest jedyną racjonalną opcją dla naszego miasta. Nie jest ani lewakiem, ani prawkiem.
Zgadzam się z przedmówcą w całej rozciągłości. A patrząc na wyniki internetowej sondy sprzed paru dni, chyba nie jestem w tym sam, bo głosować na Żuka chce znowu ponad 60% uprawnionych do głosowania mieszkańców Lublina. Idealnym prezydentem nie jest i nie wiem czy kiedykolwiek taki może się trafić, ale robi mnóstwo dobrego i to jedyny słuszny wybór na chwilę obecną.
Jesli traktujesz te wyniki sondy powaznie to gratuluje poczucia humoru.  Etatowy klepacz ratusza od 9.00 do 22.00 klepie w łapki przelogowując się na nowe IP więc jeśli wyklepał tylko 60% to znaczy że tam może 6% było. Lokalny układ lobbystów zrobi wszystko i za każde pieniądze żeby władza w Lublinie pozostała w ich rękach.  Platforma obywatelska to jest wszedzie to samo DNA,  zabrać pieniądze wszystkim podatnikom i przetransferować do kieszeni wybranych lobbystów biznesmenów którzy pociągają za sznurki. Chcecie żyć jak za okupacji , prosze bardzo , macie świetnego kandydata który wam to zagwarantuje.
Ostatnio forumowy cieć deweloratuszowy  "administruje" forum już od 7,00,  a "pracę" kończy nawet sP0ro P0 23,00. Wniosek: chyba jest dwóch tych śmierdzieli, P0 1 na każdej zmianie. To P0kazuje jak zdesperowane jest dewelocwaniactwo w akcji wybielania swojego najP0ważniejszego "aktywa" w rathausie.
  I dlatego trzeba częściej usuwać minusy (komentarze). Trzeba też wracać do starszych artykułów i tam też usuwać.
To polecenie z centrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodziłem ostatnio  koło jednej z ławek  - inwestycji ratusza za ponad 100.000 zł / szt . Obraz nędzy i rozpaczy , kilka uschniętych patyków, złuszczony lakier , goły beton na słońcu przy ruchliwej ulicy w oparach spalin.  Komu to ma służyć , nie wiem. Ciekawe który radny  by sobie sprawił prywatnie taką ławkę za 100.000 zł  , ale jak można ze środków publicznych - proszę bardzo, kto by się przejmował. Dopisze się do zadłużenia a spłaci ktoś po nas. Ta ławka , która zresztą stoi pod ratuszem , to symbol  niegospodarności i arogancji władzy w tym mieście.
 Te ławki to pikuś. Wywalić kilkaset baniek na: puste stadiony, które tylko generują straty (patrz Mosir), na lotnisko, z którego prawie nic nie lata (kolejne straty), na komunikację miejską, która zostaje ograniczona, a trolejbusy stoją nieuzywane i nowa sieć jest wykorzystywana w znikomym stopniu to dopiero trzeba być "wybitnym" ekonomistą i prezydentem.
Lepiej dac klerowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie przejęte zostały jako aport razem z inną spółką, co oznacza, że nabywca wszedł w prawa i obowiązki tamtej strony, która w umowie z AMW zobowiązała się do zachowania tego obszaru w stanie nienaruszonym, czyli bez jakiejkolwiek urbanizacji. Wróćcie do korzeni, bo inaczej możecie je stracić.
Właśnie, a propos korzeni: co kieruje cwaniakiem, który już ma dziesiątki milionów na koncie złupionych z jelonków, a mimo to ciągle mu mało i w imię swojej pazerności gotów jest wdać się w trwającą już 5 lat wojnę przeciwko mieszkańcom. Jak dla mnie są 2 wyjaśnienia (wzajemnie niewykluczające się): albo mamy do czynienia z psychopatą, albo/i chodzi o zgromadzenie kapitału do przejęcia mpwik/lpec tak, aby potomstwo cwaniaka było zabezpieczone posiadaniem monopolu na 7 pokoleń naprzód.
A już myślałem, że piszesz o pewnym zakonniku z Torunia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie miasto mieszkańcom. Stop układom i płatnym protekcjom w ratuszu.  ( minusuj od nowa etatowy klakierze gargamela)
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Górki Czechowskie przejęte zostały jako aport razem z inną spółką, co oznacza, że nabywca wszedł w prawa i obowiązki tamtej strony, która w umowie z AMW zobowiązała się do zachowania tego obszaru w stanie nienaruszonym, czyli bez jakiejkolwiek urbanizacji. Wróćcie do korzeni, bo inaczej możecie je stracić.
 Właśnie, a propos korzeni: co kieruje cwaniakiem, który już ma dziesiątki milionów na koncie złupionych z jelonków, a mimo to ciągle mu mało i w imię swojej pazerności gotów jest wdać się w trwającą już 5 lat wojnę przeciwko mieszkańcom. Jak dla mnie są 2 wyjaśnienia (wzajemnie niewykluczające się): albo mamy do czynienia z psychopatą, albo/i chodzi o zgromadzenie kapitału do przejęcia mpwik/lpec tak, aby potomstwo cwaniaka było zabezpieczone posiadaniem monopolu na 7 pokoleń naprzód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0dział na teren Górek należący do cwaniaka i do miasta jest czysto umowny (P0za tym, że służy oczywiście zmniejszenia podatku od nieruchomości, o ile takowy był w ogóle płacony). Cwaniak robi co mu się P0doba na terenie "miejskim". Ta "ciekawostka" przestaje dziwić, kiedy uznamy fakt, że w Łysogrodzie to dewelocwaniaki są suwerenem.
 +2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbkę, jak będzie wyglądać ten "park", kiedy zrealizują sie mokre sny najbardziej pazernego dewelocwaniaka P0 tej stronie Wisły, można zobaczyć, P0dziwiając "ścieżkę terenową" z przyległościami.(P0klep sobie od P0czątku, dewelo-cwelu).
 +3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie walczyć z prezydentem, tylko skupić się aby nie dopuścić do monopolizacji składu Rady Miasta przez ludzi POPiS.   Co można polecić kontrkandydatom, to żeby nie oszczędzali na wizji Lublina, tzw. szklanych domach, więc proponuję albo zaprezentowanie wizji po rzeszowsku: MONORAIL, albo opcję wstawania Lublina z kolan i rozpoczęcie wielkiego projektu uruchomienia Tramwajów w Lublinie.      
 Monopolizacja RM jest problemem, ale nie zniknie on dopóki nad RM rzuca się cień dewelo-duce i stojących za nim sił grubej Mamony. PS. Wysuwając propozycje tramwaju, trzeba mieć świadomość, że te życzenia na terytoriach dewelo-okuP0wanych mogą przybrać obrót niedokładnie zgodny z oczekiwaniami. Np. tramwaj może zostać P0dciągnięty pod jakiś odległy od centrum bank ziemi - celem ubogacenia cwaniactwa, a nie poprawy komunikacji publicznej, co jest antytezą działań obecnego zarządu folwarku, który zbiorkom praktycznie wygasza. Taka sytuacja miała miejsce w jednym z miast USA (nie pamiętam gdzie dokładnie) - olbrzymim kosztem doprowadzono tramwaj do  terenów wykupionych przez miejscowe dewelocwaniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... złamał przepisy ustawy antykorupcyjnej. Jest prawomocny wyrok NSA" - P0 takim ostrym wyroku urzednik P0winien dozywotnio zniknąć z życia publicznego.
 +4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dewelo-kamerdyner dotrzyma słowa danego cwaniakom i wykończy istniejący na Górkach park? To miejsce jest przecież tak bardzo P0trzebne cwaniakom do zbicia kapuchy.
 Jak widać bardzo się stara. Destrukcja przyrody i tradycji Koziego Grodu to albo hobby albo zawód tej P0żałowania godnej P0staci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, obleśny dewelo-trolu-minusikowaczu, czy za wpisy wychwalające planowaną dewastację GCz dostajesz P0dwójną stawkę?
 +5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-spadochroniarz z Jakubowic niech spada na drzewo. (PS. nie jęcz srome_K_, tylko klep w łapki, bo jak Jego Nadętość zobaczy niezminusikowaną krytykę swojej P0dłej osoby, to się wścieknie tak, jak na sP0tkaniach z mieszkańcami).
 +6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej warujesz przy temacie, _K_undelku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...